|
|
---|
DESIGNATION | EKIDEN_LA_TESTE |
DATE | 11/11/2009 |
LIEU | LA_TESTE |
DISTANCE | 21 | CLASSEMENT ETABLI PAR | J_STEFFE |
RANG | RELAIS 1 | RELAIS 2 | RELAIS 3 | CLUB | TEMPS |
1 | GROS SEBASTIEN | VILLETTE SEBASTIEN | RUTY ARTHUR | UAGM | 1 h 12 m 34 s |
2 | ESCARPIT JEAN-LUC | AGUIAR ALEXANDRINO | CHAUVIN BERNARD | ES BLANQUEFORT | 1 h 14 m 40 s |
3 | FERRAT BRUNO | ILEMSANI MANSOORE | RALVADEAU GREGORY | UAGM TRIATHLON | 1 h 15 m 02 s |
4 | POLLET LUDOVIC | BOS PATRICK | GESTA PIERRE | SC ARES | 1 h 16 m 20 s |
5 | DUPUY ALEXANDRE | BIRET BRUNO | LESCARRET STEPHANE | 1 h 20 m 35 s | |
6 | LAFABRIE MAXIME | LAFABRIE MICHEL | SAUBESTRE FLORIAN | 1 h 22 m 50 s | |
7 | SERNOT JEAN-MARIE | SAUGNAC JOHNNY | POLLET LUDOVIC | SC ARES | 1 h 25 m 01 s |
8 | CHABRIER JORDAN | PICQ VALENTIN | RENIER JEROME | ALTEA | 1 h 25 m 35 s |
9 | YVORRA ESCUDER FERNANDO | GABRIEL YVON | DUARTE AGOSTINO JOSE | 1 h 26 m 04 s | |
10 | MICHELIN BORIS | GUILBAULT THIERRY | LACOMBE DIDIER | ALTEA | 1 h 28 m 02 s |
11 | DELHOMELLE FRANCK | LARROCHE VINCENT | PEYRARD SIMON | 1 h 28 m 04 s | |
12 | CASTAING BERTRAND | GONIN DANIEL | BREARD TANGUY | SC ARES | 1 h 28 m 04 s |
13 | BOINOT PATRICK | LE CORNELEC GUY | LUSSEAU THIERRY | 1 h 28 m 05 s | |
14 | PANDELE DANIELE | LANDELLE VINCENT | ATHANAZE CHRISTOPHE | 1 h 28 m 43 s | |
15 | SHARAM EVE | FERRAT VIRGINIE | VIVOT KATIA | UAGM TRIATHLON | 1 h 29 m 19 s |
16 | CABANNE PASCAL | LIGER GERARD | BERNEDE MARIE-CHRISTINE | ES BLANQUEFORT | 1 h 29 m 27 s |
17 | FAVRE MICHEL | COLL MARTIAL | PORLIER ALAIN | COURIR A AUDENGE | 1 h 30 m 55 s |
18 | POUPARD LAURENT | BARBE ARNAUD | DROUET PASCAL | 1 h 32 m 23 s | |
19 | DAUREL THIERRY | MINOTTO FABRICE | JORDY PHILIPPE | SC ARES | 1 h 32 m 58 s |
20 | ANDREU GUILLAUME | MARQUET MATHIEU | DEISS HENRI | 1 h 33 m 45 s | |
21 | GIRAUDON STEPHANE | LOUAIS STEPHANE | THIBAUD BENOIT | 1 h 33 m 48 s | |
22 | LARCHE BRUNO | DUBOURG JEAN NOEL | DUBOURG SYLVIE | 1 h 34 m 41 s | |
23 | PATANCHON FRANCK | BON PASCAL | DUBROUS MICHEL | 1 h 35 m 57 s | |
24 | BERNUES JEAN | CAMEIRA ALEXANDRE | BURDIN BERNARD | 1 h 36 m 04 s | |
25 | PETRONE VICTOR | DURIEUX ALAIN | BONIN FREDERIC | 1 h 36 m 16 s | |
26 | VINCIGUERRA GUILLAUME | CLAVET PIQUET DIDIER | NOTARY SYLVIE | ES BLANQUEFORT | 1 h 38 m 21 s |
27 | ANDRON MICHEL | THOMAS THIERRY | MERLET AURELIE | ES BLANQUEFORT | 1 h 38 m 39 s |
28 | SEITE PATRICE | SEITE DOMINIQUE | ROLLAND CAROLE | COURIR A AUDENGE | 1 h 38 m 54 s |
29 | LEBRUN CATHERINE | DRILLET LAURENT | BOUCHET LAURENT | ES BLANQUEFORT | 1 h 39 m 09 s |
30 | CAILLAT FREDERIC | CASTAING NICOLE | CAILLAT MYRIAM | ALTEA | 1 h 39 m 59 s |
31 | DORMEGNIE SYLVIE | BIGEON ANNE | MARQUENTIN VERONIQUE | 1 h 40 m 24 s | |
32 | ANDRON BRIGITTE | LEBRUN FRANCOIS | ARIAS PHILIPPE | ES BLANQUEFORT | 1 h 40 m 43 s |
33 | PEDEMAY SOPHIE | DOZ MARION | TUJA ISABELLE | ALCF | 1 h 41 m 09 s |
34 | ROZIER GILLES | LEBRIGAND GILLES | DIAS NELLY | 1 h 41 m 29 s | |
35 | CERDEIRA FRANCOIS | NOEL ERIC | ETCHETO ADER EVELYNE | ES BLANQUEFORT | 1 h 41 m 43 s |
36 | THIBAULT CHRISTIAN | GHINASSI ALAIN | MOGABURU THIERRY | 1 h 42 m 00 s | |
37 | RICHARD DIDIER | MARTIN LOIC | THOMAS PATRICIA | ES BLANQUEFORT | 1 h 42 m 10 s |
38 | TRONCHER CHRISTIAN | CHAUSSADE LAURENT | TOMBE NATHALIE | 1 h 42 m 17 s | |
39 | RAMBERT RAPHAELLE | RAMBERT CHRISTOPHE | RAMBERT GABRIELLE | 1 h 42 m 54 s | |
40 | PREMONT TIERRY | ENJALBERT BEATRICE | PREMONT ANTOINE | 1 h 43 m 10 s | |
41 | TECHER MANUELA | THOMAS LAURENT | THOMAS VIRGIL | 1 h 44 m 07 s | |
42 | ESNAULT ELISABETH | CASSAGNE CATHERINE | GESTA CHRISTINE | ALCF | 1 h 44 m 17 s |
43 | LECLERC VALENE | RAZAIRE SYLVIE | BREDA MELANIE | 1 h 45 m 20 s | |
44 | RELLAND CAROLE | CAUSSE NATHALIE | POLLET MELANIE | SC ARES | 1 h 47 m 25 s |
45 | DUARTE FRANCOIS | JUZANX DAVID | 1 h 47 m 29 s | ||
46 | PAVAN FRANCIS | FLEURIOT PATRICK | PAVAN FRANCIS | 1 h 48 m 56 s | |
47 | GROLLEAU BRIGITTE | BONIN VIVIANE | GAYRAUD ELENA | 1 h 50 m 23 s | |
48 | MIARD MATHIAS | GRACIA CHRISTOPHE | MIARD FANNY | 1 h 51 m 22 s | |
49 | FOUQUET BERNADETTE | LALLAIN CECILE | THIERY ANNE | 1 h 52 m 41 s | |
50 | NOTELLE BENEDICTE | CAUSSE PASCAL | SERNOT VALERIE | SC ARES | 1 h 53 m 12 s |
51 | FAURE SABINE | FAURE ALAIN | FAURE CLAIRE | 1 h 54 m 43 s | |
52 | DUCROT AURELIEN | BAFFOIGNE CHRISTIAN | BAFFOIGNE SIMONE | 1 h 54 m 50 s | |
53 | ARNAUDO MARTINE | CASTIONI CORINE | ROSSIGNOL CATHERINE | 1 h 56 m 57 s | |
54 | DEISS France | MIMAUD AGNES | LANDELLE MARIANNE | 1 h 57 m 59 s | |
55 | LALAUDIERE GHISLAINE | BIRAUD NATHALIE | PORLIER CHRISTINE | COURIR A AUDENGE | 1 h 59 m 43 s |
56 | HEYD BARBARA | OBER FLORENCE | PAPET CLAIRE | 2 h 03 m 14 s |